Katalog gracza!

kosmicznie dobre firmy z całego kraju

 

Katalog -> Prawo, Adwokaci, Radcy, Strefa publiczna

Stała obsługa prawna

Wszystkim naszym Klientom jesteśmy w stanie zapewnić stałą obsługę prawną. Dbając o Państwa zadowolenie oraz skuteczną ochronę Państwa interesów - realizacji takiej usługi zawsze podejmujemy się w sposób indywidualny - w pełni dostosowany do charakteru prowadzonej przez nas sprawy. Udzielamy także jednorazowych porad.

Kancelaria prawna

W naszym biurze uzyskasz pomoc w zakresie związaną z materią cywilną, pracy, administracyjną czy rodzinno-opiekuńczą. Kancelaria prawna Kancelaria Karolina Raszewska-Wysocka w Koninie świadczy doradztwo zarówno dla osób fizycznych, spółek jak i przedsiębiorców. Reprezentujemy naszych Klientów przed sądami i pomagamy przygotować się ro rozpraw.

Rozwody Warszawa

Do specjalizacji adwokata Bartosiaka należy pomoc prawna w sprawach o rozwód, separację, alimenty, czy też inne sprawy związane z prawem rodzinnym, takie jak pozbawienie lub ograniczenie władzy rodzicielskiej. Prawnik świadczy pomoc na każdym etapie sprawy, od zebrania odpowiedniej dokumentacji, po reprezentowanie klienta przed sądem.

Kancelaria prawna Rzeszów

Kancelaria prawna Agnieszka Sznajder działająca w Rzeszowie jest miejscem przygotowanym do pomocy dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnym. Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować naszym klientom możliwość wyczerpującej rozmowy na temat ich problemów i pytań, a następnie ustalenie wspólnej wizji ich rozwiązania. Pomagamy w przygotowaniu dokumentów, formalności, interpretacji prawa, jak również reprezentujemy naszych klientów przed sądami i innymi jednostkami administracyjnymi. Zapraszamy.

Adwokat Gniezno

Michał Wyjatek oraz Jacek Szymański świadczą usługi z zakresu prawa rolnego i nowych technologii. Kancelaria Szymański Wyjatek posiada swoją siedzibę w Poznaniu oraz dodatkowe biura w Gnieźnie i w Zielonej Górze, gdzie każdy adwokat obsługuje Klientów również z zakresu spraw karno-skarbowych o charakterze gospodarczym.

Windykacja Kraków

Podejmujemy się w imieniu naszych Klientów windykacji na drodze sądowej. Specjalizujemy się także w sprawach związanych z uzyskiwaniem należnych odszkodowań. W naszej kancelarii znajdziecie Państwo adwokatów działających w obszarach regulowanych przez prawo cywile, rodzinne czy gospodarcze. Biuro mieści się w Krakowie.

księgowa łódź

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie realizowaną przez nas w profesjonalnej formie księgowość. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Łodzi. Przygotowane przez nas rozliczenia, pozwalają także na odzyskiwanie zwrotu z podatku. Gwarantujemy fachowe doradztwo imigracyjne.