Katalog gracza!

kosmicznie dobre firmy z całego kraju

 

Katalog -> Dla dzieci, Rodzicielstwo, młodzież, Szkoły

Przedszkole Wrocław

Wszystkich rodziców zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej placówki. Jagodowe Przedszkole to miejsce we Wrocławiu, w którym dzieci mają możliwość brania udziału w wielu ciekawych zajęciach dodatkowych. Nasza kadra to profesjonalni pedagodzy i wykwalifikowani asystenci nauczycieli, którzy realizują podstawę programową zgodną z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej. Posiadamy atrakcyjny harmonogram dnia oraz serwujemy naszym podopiecznym pełnowartościowe posiłki. Zapraszamy kontaktu i zapisów.

Język angielski Warszawa

W dzisiejszych czasach trudno mówić o karierze zawodowej bez znajomości choćby jednego języka. Z pewnością najbardziej wymaganym jest język angielski. Warszawa wymaga od potencjalnych pracowników wielu kwalifikacji, a język obcy jest jedną z nich. Na szczęście łatwo jest doszkolić wyniesiony ze szkoły język angielski - dzięki licznym, skutecznym kursom.

Logopeda rumia

W naszej placówce odbywają się zajęcia dla dzieci z wadami wymowy. Czuwa nad nimi logopeda oraz psycholog dziecięcy. Prowadzimy między innymi cykl szkoleń "Przygody z Dynamusiem", na których ćwiczone jest poprawne wysławianie się i artykulacja. Mają one na calu także rozwinięcie umiejętności społecznych, kontroli własnych emocji oraz koncentracji i pamięci. Poradnia DyNaMo w Rumii oferuje także warsztaty dla uczniów i nauczycieli z zakresu technik efektywnego uczenia się i profilaktyki agresji w szkole.