Katalog gracza!

kosmicznie dobre firmy z całego kraju

 

Katalog -> Szkolnictwo, Dyplomy, Zawód

Angielski w biurze

Jeśli zastanawiają się Państwo nad rozszerzeniem swoich usług lub sprzedaży towarów na zagraniczne rynki zbytu, warto zainwestować w profesjonalny kurs językowy. Listen Languages organizuje zajęcia w oparciu o nowoczesne metody dydaktyczne, dzięki czemu nasi kursanci bardzo szybko przyswajają sobie nowe wyrażenia i konstrukcje zdaniowe. Bez problemu używają język angielski w biurze, na spotkaniu biznesowym czy też podczas prezentacji oferty firmy. Sprawdź dostępne pakiety na naszej stronie internetowej.

Wózki widłowe Szczecin

Dzięki nam zdobędziesz dodatkowe kwalifikacje zawodowe i zwiększysz swoje szanse na rynku pracy. W naszym szczecińskim ośrodku OSK Jurand przeprowadzimy kurs na wózki widłowe, a także nauczymy Cię podstawowych zasad Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Nasze zajęcia przeznaczone są dla osób, które zajmują się lub pragną rozpocząć działanie na terenie przedsiębiorstwa przemysłowych. Nasi wykładowcy posiadają niezbędne pozwolenia oraz cenne doświadczenie w prawidłowej obsłudze podnośników oraz podobnych urządzeń.

Sprzątanie Warszawa

Specjalizacją naszego przedsiębiorstwa jest sprzątanie. Warszawa - tutaj znajduje się nasze biuro, ale jesteśmy otwarci na potrzeby klientów nie tylko z tego miasta. Świadczymy usługi zarówno klientom indywidualnym w ich domach czy mieszkaniach, jak i biznesowym, docierając do biur i innych miejsc. Niezależnie od tego, gdzie działamy, zawsze staramy się, by efekt końcowy zadowolił usługodawcę. Jesteśmy przekonani, że nasza firma oferująca sprzątanie z Warszawy spełni wszystkie Twoje oczekiwania pod względem jakości, szybkości i ceny wykonywanych usług.

Obozy żeglarskie

Organizujemy obozy żeglarskie dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Proponujemy wyjątkowy sposób na spędzenie wolnego czasu na łonie natury, po żaglami, w Kranie Wielkich Jezior. Zachęcamy rodziców do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.Zapewniamy przyjemną atmosferę i moc wrażeń. Podaruj swojemu dziecku niezapomniane wakacje.