Katalog gracza!

kosmicznie dobre firmy z całego kraju

 

Katalog -> Wiedza medyczna, leczenie

Rak prostaty leczenie

Jest to drugi w kolejności nowotwór pod względem umieralności mężczyzn, u których go zdiagnozowano. Objawia się problemami z oddawaniem moczu, a także różnego rodzaju bólami okolic intymnych. Rak prostaty rozwija się bardzo powoli, od postaci komórkowej do wytworzenia się guza może minąć nawet kilka lat. Jego leczenie jest utrudnione ze względu na zbyt późne diagnozowanie tej choroby. Ośrodek Lexmedica prowadzi badania kliniczne, które mają na celu testowanie nowych terapii farmakologicznych skutecznych przeciwko temu nowotworowi.

Podnośnik dla niepełnosprawnych

U nas zaopatrzycie się w rozwiązania, które znajdą zastosowanie zarówno w obiektach zajmujących się ochroną zdrowia, jak i w czasie domowej opieki nad pacjentem. W ofercie sklepu Medicus S.C. znajduje się m. in. podnośnik dla niepełnosprawnych, który umożliwia łatwy transport osób borykających się z problemami związanymi z układem ruchu.

Rehabilitacja osób starszych

Szukasz rehabilitacji w Białymstoku? Zapraszamy do Familijne Centrum Medyczne, jednej z najnowocześniejszych klinik, która dysponuje doświadczoną kadrą medyczną oraz sprzętem spełniającym, najwyższe europejskie standardy. Najwyższa jakość i profesjonalizm. Nie trać czasu i jak najszybciej poddaj się zabiegom.

neurolog warszawa

Tylko w naszej przychodni masz możliwość skorzystania z szerokiej gamy specjalistycznych porad lekarskich oraz profesjonalnych badań. Postaw już dziś na swoje zdrowie i wybierz najkorzystniejsze rozwiązanie właśnie dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszych fantastycznych usług. Przyjmują u nas lekarz medycyny pracy, internista, ginekolog dziecięcy i inni. Zapraszamy.

Rehabilitacja kardiologiczna

W Centrum Medycznym Karpacz prowadzimy rehabilitację kardiologiczną w szerokim zakresie. Zapraszamy pacjentów z wadami wrodzonymi, po przebytych zawałach, operacjach wszczepienia by-passów itp. Pamiętaj, że chore serce wymaga troski. Umiarkowana i systematyczna aktywność fizyczna jak również unikanie stresów i prowadzenie zbilansowanej diety przyczynią się do przedłużenia twojego życia. Nasi fizjoterapeuci podpowiedzą ci, co zrobić, by schorzenia układu krążenia nie rzutowały na twój komfort życia.

Aparat ortodontyczny Warszawa

Stomatolodzy w gabinetach S.TOM w Warszawie to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, doskonale orientujący się w najnowszych technologiach w urządzeniach i materiałach leczniczych. Wykonujemy m.in. zdjęcia zębowe, oferujemy aparaty ortodontyczne i implanty. Dzięki dbałości o atmosferę pacjent czuje się maksymalnie komfortowo, jak to tylko możliwe w dentystycznych okolicznościach.

Choroby wątroby

Niepokojącą statystyką pozostaje fakt, iż choroby wątroby dotykają coraz większą część społeczeństwa. Co prawda jest to narząd, który posiada znakomite możliwości regeneracyjne co często prowadzi do tego, iż nawet poważne uszkodzenia nie odbijają się echem w całym organizmie. Jednakże, czynników ryzyka pozostaje niezwykle wiele ze względu na fakt, tego, iż jest to organ odpowiadający za wiele funkcji- produkcyjną, magazynującą i oczyszczającą. Zachęcamy do lektury charakterystyki WZW, HCC i wielu innych.

Fizjoterapia Warszawa

Jedną z metod leczenia pacjentów, którą wykorzystujemy w warszawskim Centrum Rehabilitacji Bemowo jest fizjoterapia. Stosujemy zarówno masaże, jak i też wspomagamy się specjalistycznymi urządzeniami generującymi ultradźwięki, pole magnetyczne, prądy impulsowe czy ciekły azot o bardzo niskiej temperaturze.

Test ciążowy

Wszelki rozwój się już wtedy zaczyna, nawet to czy jest to chciane czy nie chciane dziecko. Ciąża to też okres, który wiele kobiet sobie chwali, mogą jeść różne słodkości oraz tłuste rzeczy, jednak powinny unikać alkoholu i papierosów żeby w żadne sposób nie zaszkodzić dziecku. Jeśli jednak jest niechciana ciąża to jest już o wiele gorzej.

Poradnia dietetyczna Warszawa

Profesjonalna poradnia dietetyczna w Warszawie zaprasza właśnie Ciebie do współpracy. Czas, abyś zaczął dbać o swoje zdrowie, samopoczucie i wygląd zewnętrzny. To dzięki nam możesz zacząć się zdrowo odżywiać i do tego odchudzać. Skorzystaj koniecznie jednak z naszych usług, ponieważ nieprawidłowe, samodzielne odchudzanie może być dla Ciebie bardzo niebezpieczne!

poduszka ortopedyczna do spania

W stanie powypadkowym, pooperacyjnym, czy też pourazowym ważne jest zadbanie o posiadanie właściwego sprzętu rehabilitacyjnego, który wspomoże każdego chorego w powrocie do zdrowia. Zdrowotny Sklep prowadzi sprzedaż internetową dla zarówno Klientów indywidualnych, jak i ośrodków leczniczych. W bogatym asortymencie znajdują się między innymi wkładki na płaskostopie firmy Tacco Anatomic, które zmniejszają nieprzyjemne dolegliwości związane z tą wadą postawy. W ofercie znajdują się również żelowe poduszki ochronne.

Klinika stomatologiczna Wrocław

Miejscem, które powinny odwiedzić osoby, które dbają o zdrowie jest nasza klinika stomatologiczna. Wrocław jest naszą siedzibą, dlatego najczęściej odwiedzają nas Pacjenci właśnie z tego miasta. Ta klinika stomatologiczna to miejsce, gdzie mogą Państwo skorzystać z szeregu profesjonalnych usług świadczonych przez wykwalifikowanych specjalistów. Nasze specjalności to zarówno diagnostyka, jak i chirurgia stomatologiczna czy implantologia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

świece do świecowania uszu

Rozwiązana, które proponuje nasza firma, oparte są na założeniach medycyny naturalnej i tradycji ludowej. Dzięki naszym wyrobom pozbędziesz się wielu nieprzyjemnych dolegliwości w naturalny i nieinwazyjny sposób. Sklep Lewandowicz w swojej ofercie posiada między innymi, cieszące się uznaniem, świece do świecowania uszu. Dzięki nim można usunąć zanieczyszczenia nagromadzone w przewodzie słuchowym w bezbolesny sposób. Zawartość olejków i wyciągów ziołowych zapewnia temu produktowi także właściwości lecznicze.